Naučit se rozlišovat mezi lidmi, kteří jsou falešní a kteří jsou upřímní, je dovednost, která je zapotřebí v dnešní moderní době.
Někteří falešní lidé tak dobře skrývají svou neupřímnost, že se snaží zjistit, jestli jsou tím, co ve skutečnosti říkají, nebo se přetvařují, aby skryli své pravé úmysly.
Existuje šance, že falešné lidi potkáte i každý den, a proto byste se měli naučit rozlišit některé ze znaků, které vykazují falešní lidé.
Pomocí obrázků vám znázorníme osm způsobů, jak poznáte rozdíl mezi upřímnými a falešnými lidmi (více ZDE).
NÁŠ TIP: Víte, že existuje lékařská studie, podle níž existuje účinná přírodní ochrana proti novému koronaviru? Ochrání vás i vaše děti. Čtěte VÍCE
Závěr
Věříme, že vám tento článek pomůže se rozhodnout (více ZDE), koho chcete mít ve svém životě a koho ne!
Schopnost rozpoznat člověka, který je falešný a přetvařuje se, a člověka, který si na nic nehraje, je totiž v dnešním světě moc důležitá.
Zpracovala: Mocvědomí.cz
Hezké zpracování. Jen škoda, že je tam mnoho pravopisných chyb.
Dobré, ale čeština dostala opravdu na zadnici. Sdílel něco jako “Falešní lidi: intenzivně se usilují, aby se lidem líbily. prostě nejde.
Pardon, ale jde pouze o chybu v překladu…
Mě by zajímalo kdo to vymyslel..
Dovolím si v několika bodech nesouhlasit. Upřímní lidé nemusí nutně být milí a nápomocní. Spousta lidí pomáhá (na úkor sebe) ve snaze se zalíbit. Naopak, upřímné: “Ne, nechci” případně “ne, nemohu” je daleko cennější, než hraná laskavost. Dále pak chvála a obdiv, opět může značit spíše snahu se zalíbit. Dále pak respekt vs. obdiv. Respekt k ostatním ano, ale neznamená to nutně, že je musíme obdivovat, natož chválit. Respektovat můžu každého, ocenit chci jen někoho. Mnoho článků na tomto webu mě inspirovalo, ale tento mě svým plytkým a zavádějícím obsahem zklamal.